Przygotowania do ślubu to długi proces, który wymaga niezłej logistyki i sprawdzonych ludzi. Szukacie florysty, wypożyczalni dekoracji, sukni ślubnej, a może DJa lub zespołu? Mam dla Was kopalnię sprawdzonych kontaktów! Znajdziecie tutaj podwykonawców, którzy pomogą Wam wyczarować coś naprawdę pięknego, z sercem, z doświadczeniem, z pomysłem. Polecamy najgoręcej!

FILM ŚLUBNY

Świetnych filmowców jest wielu, ale król jest tylko jeden!
WEDDINGWOLF.PL
Mam to ogromne szczęście, że jest moim towarzyszem i w pracy i w życiu, to właśnie jego filmy i realizacje znajdziecie tutaj na stronie.
Spełnienie marzeń dla tych z Was, którzy szukają niebanalnego, niesztampowego filmu ślubnego. Nowoczesnego, lekkiego, a jednocześnie subtelnego, radosnego i wzruszającego. Z świetnym, dopracowanym montażem, z absolutnie genialnymi ujęciami, z rewelacyjnie dobraną do sceny i Waszych charakterów muzyką. Takiego, który ogląda się jak film w kinie i do którego chce się wracać sto razy (na tydzień!).

fotograf ślubny kraków
fotograf ślubny kraków
DSC 3979 uai
DSC 4433 uai
DSC 3676 uai
DSC 2941 uai
DSC 3091 uai
DSC 3824 uai
DSC 3606 uai

WYPOŻYCZALNIA DEKORACJI

DSC 2995 uai
DSC 2833 uai

SŁODKI STÓŁ

DSC 3138 uai

Jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia i filmy - napiszcie!

Sprecyzujcie datę i miejsce uroczystości, dorzućcie kilka słów o sobie, podzielcie się swoimi pomysłami, odpowiemy jak najszybciej będziemy mogli :-)

    PODSTAWOWE INFORMACJE

    Interesuje mnie:

    I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.