ILE TRWA REPORTAŻ ŚLUBNY?

Każdy ślub jest jedyny w swoim rodzaju, każde przyjęcie wygląda inaczej, przygotowania mogą zająć godzinę albo i cztery – moja oferta jest uszyta na miarę więc tak naprawdę to, ile czasu spędzę fotografując Was zależy tylko od Was. Z doświadczenia wiem, że optymalny czas mojej obecności zamyka się w okolicach 12 godzin. W tym czasie towarzyszę Wam nieprzerwanie koncentrując się w 200% na tym, co dzieje się wokół. Jeśli proponowany wymiar czasowy nie wpisuje się w Wasze oczekiwania i będzie Wam zależeć na wydłużeniu zakresu – napiszcie, jestem otwarta i elastyczna, dostosuję ofertę do Waszych planów i oczekiwań.

9 sesja jesien 3 uai

FIRST LOOK - HIT CZY KIT?

Hit! Zadbajcie o to, żeby Wasze powitanie było wyjątkowe. Nie w korytarzu, nie w przejściu, nie w kuchni, nie pod obstrzałem spojrzeń… Znajdźcie jakieś ciche miejsce niedaleko, na uboczu, spotkajcie się tam tylko we dwoje, w ciszy. Wiecie jak wygląda taki intymny first look? To emocje, to wzruszenie, to zachwyt – CIARY! To zresztą pewnie jedyne 10 minut, które w dniu ślubu spędzicie sam na sam. Warto wygospodarować ten czas tylko dla Was, choćby po to żeby przez chwilę potrzymać się za ręce!

8 slub jesienia 7 uai

OD KTÓREJ GODZINY WARTO ZACZĄĆ REPORTAŻ Z DNIA ŚLUBU?

Przygotowania są super, nie rezygnujcie z nich! To – przede wszystkim – świetne otwarcie dla wyjątkowej historii wyjątkowego dnia. To również intymny czas, w którym przyzwyczajacie się do mnie i wprowadzacie mnie do życia Waszego, Waszych bliskich i przyjaciół a ja, minuta po minucie, staję się nie tylko fotografem ale też trochę psychologiem-uspokajaczem, trochę niewidzialnym suflerem-podpowiadaczem, trochę dobrym duchem, na którego w każdym momencie możecie liczyć.
Dla Własnego komfortu, zaplanujcie dzień tak, żebym mogła pojawić się u Was od 2 do 4 godzin przed ceremonią. Zdążymy ze wszystkim!

10 sesja slubna o zachodzie slonca 13 uai

SESJA Z RODZINĄ PODCZAS PRZYJĘCIA ŚLUBNEGO?

Must have! Zawsze zresztą do niej gorąco namawiam. Można nie lubić takich zdjęć – bo pozowane, bo monotonne Uważam jednak, że to ukłon w stronę starszego pokolenia a także zwykła-niezwykła pamiątka dla Was, która prawdziwej wartości nabierze za 15-20 lat.
Taka sesja zajmuje przeważnie 20-30 minut i realizowana jest w początkowej części przyjęcia.

4 wesele w krakowie 12 uai

DO KTÓREJ GODZINY WARTO FOTOGRAFOWAĆ PRZYJĘCIE?

To bardzo indywidualna kwestia. Z perspektywy ciekawości i świeżości opowiadanej w reportażu historii siódma godzina fotografowania densów nie wnosi już zbyt wiele​ więc nie trzymajcie się kurczowo tradycji. Nie ma jedynej słusznej godziny oczepin czy tortu – zaplanujcie je tak, aby dynamicznie wpisały się w strukturę przyjęcia i jeśli Wasza ceremonia jest stosunkowo wcześnie nie bójcie się zorganizować ich przed północą. A najlepiej po prostu o tym porozmawiajmy i wspólnie znajdźmy optymalne rozwiązanie!

3 egzotyczna sesja slubna 59 uai

KRÓTKA SESJA PLENEROWA PODCZAS PRZYJĘCIA ŚLUBNEGO?

Zdecydowanie TAK – o ile tylko pogoda i harmonogram (zadbajcie o to!) na to pozwalają. Niby 20 minut a jednak… atmosfera jest wtedy zupełnie niezwykła, uciekacie na chwilę od wiru wydarzeń ale nieustannie tętni on w Waszych głowach, uśmiech nie znika z twarzy, radość rozpiera. I wiecie co? Kadry z tych kilkunastu minut są później zawsze bardzo, bardzo bliskie sercu. Mogę się założyć, że  one pierwsze trafiają w ramki!

3 sesja slubna w ogrodzie 16 uai

SESJA NARZECZEŃSKA - CZY WARTO?

Jasne, że warto! Ogromną wartością sesji narzeczeńskiej jest to, że dzięki niej mamy czas, w którym możemy poznać się lepiej, porozmawiać o rzeczach ważnych, o Netflixie i nowościach na Playstation. W ten sposób nie tylko otrzymacie piękne zdjęcia, które potem mogą znaleźć się w księdze gości czy albumach podarunkowych, ale również zapewnicie sobie psychiczny komfort i swobodę w dniu ślubu 🙂 Polecam, polecam!

4 sesja slubna w ogrodzie lawendy 4 uai

SESJA PLENEROWA ZAGRANICĄ

Jeśli planujecie wakacje, podróż poślubną czy po prostu szybki weekendowy wyskok w ciekawe miejsce i wpadliście na pomysł, żeby połączyć to z sesją – wiedzcie, że to nie jest dobry pomysł, to jest fantastyczny pomysł! Mam za sobą sporo takich przygód a każda jest wyjątkowa!

4 sesja slubna na zanzibarze 1 uai

SESJA PLENEROWA INNEGO DNIA - CZY WARTO?

Warto jak nie wiem co! Na sto procent będę namawiać Was na krótką sesję w dniu ślubu, ale dzień ślubu to jednak dzień, w którym czas ucieka jak szalony. I choć ogromnie wiele jest uroku w tym pośpiechu, to jednak naprawdę warto wygospodarować tych kilka dodatkowych  godzin innego dnia na sesję.
Miejsce nie ma znaczenia – tak naprawdę liczy się to, co się dzieje między Wami, Wasze emocje i Wasza charyzma. Wspaniałe, pełne emocji i radości zdjęcia mogą powstać w przysłowiowym babcinym ogródku za domem – wcale nie trzeba daleko szukać. Służę całą listą ciekawych miejsc ale jeśli istnieje jakieś wyjątkowo Wam bliski zakątek – a może miejsce, które po prostu chcielibyście zobaczyć? – będę tym pomysłom bardzo mocno kibicować 🙂

5 sesja plenerowa rustykalna 4 uai

KOSZTY DOJAZDU?

W dniu Waszego ślubu staram się być maksymalnie samodzielna i niezależna, dlatego w większości sytuacji poruszam się własnym samochodem i dojazd pozostaje w moim zakresie. Staram się też, aby oferta, jaką ode mnie otrzymacie zawierała wszystkie dodatkowe koszty związane z potrzebnymi dojazdami i ewentualnymi noclegami. Na codzień mieszkam w Krakowie ale pracuję na terenie całej Polski więc nie wahajcie się pytać!

1 sesja narzeczenska na korfu 15 uai

ILE ZDJĘĆ OTRZYMAMY?

W przypadku całodniowego 12-godzinnego reportażu ślubnego otrzymacie co najmniej 400 fotografii. Jest to jednak liczba bardzo umowna – gdzieś trzeba postawić dolną granicę. Nie limituję jednak liczby fotografii, które Wam przekażę, nie stawiam górnej granicy. Bardzo przywiązuję się do ujęć a do selekcji materiału podchodzę z dużą empatią, uwzględniając nie tylko Wasze oczekiwania czy moje ambicje ale również potrzeby Waszych najbliższych.

4 sesja narzeczenska zagranica 8 uai

CO OTRZYMUJEMY ZAMAWIAJĄC REPORTAŻ Z DNIA ŚLUBU?

W dniu Waszego ślubu jestem fotografem, psychologiem uspokajającym zestresowaną mamę, dobrym duchem dbającym o to, żebyście nie zapomnieli o obrączkach i kompanem, w towarzystwie którego czujecie się po prostu dobrze. Wasz komfort i swoboda są dla mnie priorytetem.
Wszystkie zdjęcia, jakie dla Was wykonam, przechodzą proces drobiazgowej selekcji oraz edycji i dopieszczania, tak, żeby docelowe zdjęcia układały się w spójną, ciekawą i świeżą całość.
Dbam również o piękną oprawę dla Waszych wspomnień –  otrzymujecie pachnące lasem, ręcznie wykonane ozdobne pudełko z odbitkami oraz drewniany pendrive. Poza tym, przez okres minimum 3 miesięcy, reportaż będzie także dostępny dla Was i Waszych gości w dedykowanej, spersonalizowanej i chronionej hasłem galerii on line.

3 sesja slubna na korfu 1 uai

CZY WYKONUJESZ ALBUMY ŚLUBNE?

Pewnie! Wykonuję je z dużą starannością zlecając druk sprawdzonej drukarni. Albumy jakie proponuję to produkty wysoce spersonalizowane, piękne przedmioty, wykonane z wysokiej jakości materiałów i pomyślane tak, aby towarzyszyły Wam przez lata. Sami decydujecie o tym, które zdjęcia trafią do albumu – z wybranych przez Was ujęć ja przygotowuję projekt, który możecie poddać korekcie i dopiero po Waszej ostatecznej aprobacie  trafia on do druku.

31 sesja slubna nad morskim okiem 10 uai

CZY MUSIMY ZGODZIĆ SIĘ NA PUBLIKACJĘ NASZYCH ZDJĘĆ?

Publikacje są dla mnie bardzo ważne – dzięki temu zainteresowane moją fotografią pary są w stanie dokładnie i na bieżąco ocenić jakość i poziom moich prac – gdybym nie miała takiej możliwości być może nie byłoby Was tutaj. Rozumiem jednak, że nie jest to komfortowe rozwiązanie dla każdego i jeśli tylko nie zgadzacie się na publikację Waszego wizerunku wystarczy że mnie o tym poinformujecie – uszanuję Waszą decyzję.

1 sesja w kwitnacym sadzie 3 uai

JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA Z DNIA ŚLUBU?

Maksymalnie 60 dni roboczych. Fotografia jest moim głównym zajęciem, zdjęcia są moim absolutnym priorytetem, nie należę jednak do tych, którzy pobieżnie i w pośpiechu przeglądają materiał a edycję kończą na narzuceniu presetu. Poświęcam bardzo dużo czasu na selekcję i edycję, która zawsze jest staranna, przemyślana i spójna kolorystycznie.

3 sesja slubna w kwitnacym sadzie 3 uai

CZY MOGLIBYŚMY SIĘ SPOTKAĆ I POROZMAWIAĆ?

Z największą przyjemnością wypiję z Wami niezobowiązującą kawę w prawdziwym lub wirtualnym świecie (skype i inne takie) – poznamy się dzięki temu trochę lepiej i będziemy mogli swobodnie porozmawiać o Waszych planach i pomysłach 🙂

9 sesja jesien 4 uai

MAMY TO! CO DALEJ?

Po podpisaniu umowy otrzymacie ode mnie YesYesowy niezbędnik – mój osobisty zbiór porad i rad, pomysłów i doświadczeń, który pomoże Wam w planowaniu, ułatwi organizację ślubu i przyjęcia weselnego a może też (mam taką nadzieję!) zachęci do mocniejszego zaangażowania się w przygotowania 🙂 Pozwoli on Wam spojrzeć na dzień Waszego ślubu moimi oczami, uporządkuje podstawowe kwestie. Na 2 tygodnie przed Waszym ślubem wrócę do Was z kwestionariuszem – będę Was serdecznie prosić o odpowiedzi na zawarte w nim pytania, co pozwoli mi skupić się na tym, co dla Was istotne 🙂 W tak zwanym międzyczasie natomiast – piszcie, dzwońcie jeśli tylko macie jakiekolwiek pytania, jestem do Waszej dyspozycji 🙂

8 sesja slubna na pustyni 21 uai

JAK ZAREZERWOWAĆ TERMIN?

Jeśli jesteście zainteresowani zarezerwowaniem terminu – jest mi ogromnie miło i bardzo się cieszę, możecie być pewni mojego całkowitego zaangażowania oraz tego, że dołożę wszelkich starań, żeby sprostać Waszym oczekiwaniom a w całym okresie przygotowań i w dniu ślubu będę służyć Wam wsparciem, radą, pomysłem.
Dla naszego wspólnego komfortu, rezerwacja terminu wiąże się z podpisaniem umowy, w której zawrzemy wszystko to, na co się umówimy. Możemy ją podpisać spotykając się w prawdziwym świecie lub też wirtualnie – jak Wam wygodniej 🙂

303 para mloda uai

 

Jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia i filmy - napiszcie!

Sprecyzujcie datę i miejsce uroczystości, dorzućcie kilka słów o sobie, podzielcie się swoimi pomysłami, odpowiemy jak najszybciej będziemy mogli :-)

Interesuje mnie: