ILE TRWA REPORTAŻ ŚLUBNY?

Każdy ślub jest jedyny w swoim rodzaju, każde przyjęcie wygląda inaczej, przygotowania mogą zająć godzinę albo i cztery – moja oferta jest uszyta na miarę więc tak naprawdę to, ile czasu spędzę fotografując Was zależy tylko od Was. Z doświadczenia wiem, że optymalny czas mojej obecności zamyka się w okolicach 12 godzin. W tym czasie towarzyszę Wam nieprzerwanie koncentrując się w 200% na tym, co dzieje się wokół. Jeśli proponowany wymiar czasowy nie wpisuje się w Wasze oczekiwania i będzie Wam zależeć na wydłużeniu zakresu – napiszcie, jestem otwarta i elastyczna, dostosuję ofertę do Waszych planów i oczekiwań.

pałac radziwiłłów w balicach - sesja ślubna

FIRST LOOK - HIT CZY KIT?

Hit! Zadbajcie o to, żeby Wasze powitanie było wyjątkowe. Nie w korytarzu, nie w przejściu, nie w kuchni, nie pod obstrzałem spojrzeń… Znajdźcie jakieś ciche miejsce niedaleko, na uboczu, spotkajcie się tam tylko we dwoje, w ciszy. Wiecie jak wygląda taki intymny first look? To emocje, to wzruszenie, to zachwyt – CIARY! To zresztą pewnie jedyne 10 minut, które w dniu ślubu spędzicie sam na sam. Warto wygospodarować ten czas tylko dla Was, choćby po to żeby przez chwilę potrzymać się za ręce!

8 slub jesienia 7 uai

OD KTÓREJ GODZINY WARTO ZACZĄĆ REPORTAŻ Z DNIA ŚLUBU?

Przygotowania są super, nie rezygnujcie z nich! To – przede wszystkim – świetne otwarcie dla wyjątkowej historii wyjątkowego dnia. To również intymny czas, w którym przyzwyczajacie się do mnie i wprowadzacie mnie do życia Waszego, Waszych bliskich i przyjaciół a ja, minuta po minucie, staję się nie tylko fotografem ale też trochę psychologiem-uspokajaczem, trochę niewidzialnym suflerem-podpowiadaczem, trochę dobrym duchem, na którego w każdym momencie możecie liczyć.
Dla Własnego komfortu, zaplanujcie dzień tak, żebym mogła pojawić się u Was od 2 do 4 godzin przed ceremonią. Zdążymy ze wszystkim!

10 sesja slubna o zachodzie slonca 13 uai

SESJA Z RODZINĄ PODCZAS PRZYJĘCIA ŚLUBNEGO?

Must have! Zawsze zresztą do niej gorąco namawiam. Można nie lubić takich zdjęć – bo pozowane, bo monotonne Uważam jednak, że to ukłon w stronę starszego pokolenia a także zwykła-niezwykła pamiątka dla Was, która prawdziwej wartości nabierze za 15-20 lat.
Taka sesja zajmuje przeważnie 20-30 minut i realizowana jest w początkowej części przyjęcia.

4 wesele w krakowie 12 uai

DO KTÓREJ GODZINY WARTO FOTOGRAFOWAĆ PRZYJĘCIE?

To bardzo indywidualna kwestia. Z perspektywy ciekawości i świeżości opowiadanej w reportażu historii siódma godzina fotografowania densów nie wnosi już zbyt wiele​ więc nie trzymajcie się kurczowo tradycji. Nie ma jedynej słusznej godziny oczepin czy tortu – zaplanujcie je tak, aby dynamicznie wpisały się w strukturę przyjęcia i jeśli Wasza ceremonia jest stosunkowo wcześnie nie bójcie się zorganizować ich przed północą. A najlepiej po prostu o tym porozmawiajmy i wspólnie znajdźmy optymalne rozwiązanie!

sesja ślubna w palmiarni

KRÓTKA SESJA PLENEROWA PODCZAS PRZYJĘCIA ŚLUBNEGO?

Zdecydowanie TAK – o ile tylko pogoda i harmonogram (zadbajcie o to!) na to pozwalają. Niby 20 minut a jednak… atmosfera jest wtedy zupełnie niezwykła, uciekacie na chwilę od wiru wydarzeń ale nieustannie tętni on w Waszych głowach, uśmiech nie znika z twarzy, radość rozpiera. I wiecie co? Kadry z tych kilkunastu minut są później zawsze bardzo, bardzo bliskie sercu. Mogę się założyć, że  one pierwsze trafiają w ramki!

3 sesja slubna w ogrodzie 16 uai

SESJA NARZECZEŃSKA - CZY WARTO?

Jasne, że warto! Ogromną wartością sesji narzeczeńskiej jest to, że dzięki niej mamy czas, w którym możemy poznać się lepiej, porozmawiać o rzeczach ważnych, o Netflixie i nowościach na Playstation. W ten sposób nie tylko otrzymacie piękne zdjęcia, które potem mogą znaleźć się w księdze gości czy albumach podarunkowych, ale również zapewnicie sobie psychiczny komfort i swobodę w dniu ślubu 🙂 Polecam, polecam!

sesja narzeczeńska w ogrodzie lawendy

SESJA PLENEROWA ZAGRANICĄ

Jeśli planujecie wakacje, podróż poślubną czy po prostu szybki weekendowy wyskok w ciekawe miejsce i wpadliście na pomysł, żeby połączyć to z sesją – wiedzcie, że to nie jest dobry pomysł, to jest fantastyczny pomysł! Mam za sobą sporo takich przygód a każda jest wyjątkowa!

4 sesja slubna na zanzibarze 1 uai

SESJA PLENEROWA INNEGO DNIA - CZY WARTO?

Warto jak nie wiem co! Na sto procent będę namawiać Was na krótką sesję w dniu ślubu, ale dzień ślubu to jednak dzień, w którym czas ucieka jak szalony. I choć ogromnie wiele jest uroku w tym pośpiechu, to jednak naprawdę warto wygospodarować tych kilka dodatkowych  godzin innego dnia na sesję.
Miejsce nie ma znaczenia – tak naprawdę liczy się to, co się dzieje między Wami, Wasze emocje i Wasza charyzma. Wspaniałe, pełne emocji i radości zdjęcia mogą powstać w przysłowiowym babcinym ogródku za domem – wcale nie trzeba daleko szukać. Służę całą listą ciekawych miejsc ale jeśli istnieje jakieś wyjątkowo Wam bliski zakątek – a może miejsce, które po prostu chcielibyście zobaczyć? – będę tym pomysłom bardzo mocno kibicować 🙂

rustykalna sesja ślubna

KOSZTY DOJAZDU?

W dniu Waszego ślubu staram się być maksymalnie samodzielna i niezależna, dlatego w większości sytuacji poruszam się własnym samochodem i dojazd pozostaje w moim zakresie. Staram się też, aby oferta, jaką ode mnie otrzymacie zawierała wszystkie dodatkowe koszty związane z potrzebnymi dojazdami i ewentualnymi noclegami. Na codzień mieszkam w Krakowie ale pracuję na terenie całej Polski więc nie wahajcie się pytać!

sesja narzeczeńska na greckiej wyspie korfu

ILE ZDJĘĆ OTRZYMAMY?

W przypadku całodniowego 12-godzinnego reportażu ślubnego otrzymacie co najmniej 400 fotografii. Jest to jednak liczba bardzo umowna – gdzieś trzeba postawić dolną granicę. Nie limituję jednak liczby fotografii, które Wam przekażę, nie stawiam górnej granicy. Bardzo przywiązuję się do ujęć a do selekcji materiału podchodzę z dużą empatią, uwzględniając nie tylko Wasze oczekiwania czy moje ambicje ale również potrzeby Waszych najbliższych.

sesja narzeczeńska na greckiej wyspie zakynthos

CO OTRZYMUJEMY ZAMAWIAJĄC REPORTAŻ Z DNIA ŚLUBU?

W dniu Waszego ślubu jestem fotografem, psychologiem uspokajającym zestresowaną mamę, dobrym duchem dbającym o to, żebyście nie zapomnieli o obrączkach i kompanem, w towarzystwie którego czujecie się po prostu dobrze. Wasz komfort i swoboda są dla mnie priorytetem.
Wszystkie zdjęcia, jakie dla Was wykonam, przechodzą proces drobiazgowej selekcji oraz edycji i dopieszczania, tak, żeby docelowe zdjęcia układały się w spójną, ciekawą i świeżą całość.
Dbam również o piękną oprawę dla Waszych wspomnień –  otrzymujecie pachnące lasem, ręcznie wykonane ozdobne pudełko z odbitkami oraz drewniany pendrive. Poza tym, przez okres minimum 3 miesięcy, reportaż będzie także dostępny dla Was i Waszych gości w dedykowanej, spersonalizowanej i chronionej hasłem galerii on line.

3 sesja slubna na korfu 1 uai

CZY WYKONUJESZ ALBUMY ŚLUBNE?

Pewnie! Wykonuję je z dużą starannością zlecając druk sprawdzonej drukarni. Albumy jakie proponuję to produkty wysoce spersonalizowane, piękne przedmioty, wykonane z wysokiej jakości materiałów i pomyślane tak, aby towarzyszyły Wam przez lata. Sami decydujecie o tym, które zdjęcia trafią do albumu – z wybranych przez Was ujęć ja przygotowuję projekt, który możecie poddać korekcie i dopiero po Waszej ostatecznej aprobacie  trafia on do druku.

zimowa sesja ślubna w tatrach

CZY MUSIMY ZGODZIĆ SIĘ NA PUBLIKACJĘ NASZYCH ZDJĘĆ?

Publikacje są dla mnie bardzo ważne – dzięki temu zainteresowane moją fotografią pary są w stanie dokładnie i na bieżąco ocenić jakość i poziom moich prac – gdybym nie miała takiej możliwości być może nie byłoby Was tutaj. Rozumiem jednak, że nie jest to komfortowe rozwiązanie dla każdego i jeśli tylko nie zgadzacie się na publikację Waszego wizerunku wystarczy że mnie o tym poinformujecie – uszanuję Waszą decyzję.

wiosenna sesja ślubna

JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA Z DNIA ŚLUBU?

Maksymalnie 60 dni roboczych. Fotografia jest moim głównym zajęciem, zdjęcia są moim absolutnym priorytetem, nie należę jednak do tych, którzy pobieżnie i w pośpiechu przeglądają materiał a edycję kończą na narzuceniu presetu. Poświęcam bardzo dużo czasu na selekcję i edycję, która zawsze jest staranna, przemyślana i spójna kolorystycznie.

3 sesja slubna w kwitnacym sadzie 3 uai

CZY MOGLIBYŚMY SIĘ SPOTKAĆ I POROZMAWIAĆ?

Z największą przyjemnością wypiję z Wami niezobowiązującą kawę w prawdziwym lub wirtualnym świecie (skype i inne takie) – poznamy się dzięki temu trochę lepiej i będziemy mogli swobodnie porozmawiać o Waszych planach i pomysłach 🙂

pałac radziwiłłow w balicach sesja ślubna

MAMY TO! CO DALEJ?

Po podpisaniu umowy otrzymacie ode mnie YesYesowy niezbędnik – mój osobisty zbiór porad i rad, pomysłów i doświadczeń, który pomoże Wam w planowaniu, ułatwi organizację ślubu i przyjęcia weselnego a może też (mam taką nadzieję!) zachęci do mocniejszego zaangażowania się w przygotowania 🙂 Pozwoli on Wam spojrzeć na dzień Waszego ślubu moimi oczami, uporządkuje podstawowe kwestie. Na 2 tygodnie przed Waszym ślubem wrócę do Was z kwestionariuszem – będę Was serdecznie prosić o odpowiedzi na zawarte w nim pytania, co pozwoli mi skupić się na tym, co dla Was istotne 🙂 W tak zwanym międzyczasie natomiast – piszcie, dzwońcie jeśli tylko macie jakiekolwiek pytania, jestem do Waszej dyspozycji 🙂

boho sesja ślubna na pustyni

JAK ZAREZERWOWAĆ TERMIN?

Jeśli jesteście zainteresowani zarezerwowaniem terminu – jest mi ogromnie miło i bardzo się cieszę, możecie być pewni mojego całkowitego zaangażowania oraz tego, że dołożę wszelkich starań, żeby sprostać Waszym oczekiwaniom a w całym okresie przygotowań i w dniu ślubu będę służyć Wam wsparciem, radą, pomysłem.
Dla naszego wspólnego komfortu, rezerwacja terminu wiąże się z podpisaniem umowy, w której zawrzemy wszystko to, na co się umówimy. Możemy ją podpisać spotykając się w prawdziwym świecie lub też wirtualnie – jak Wam wygodniej 🙂

wesele plenerowe pod namiotem

 

Jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia i filmy - napiszcie!

Sprecyzujcie datę i miejsce uroczystości, dorzućcie kilka słów o sobie, podzielcie się swoimi pomysłami, odpowiemy jak najszybciej będziemy mogli :-)

    PODSTAWOWE INFORMACJE

    Interesuje mnie: