Sala Koncertowa Stodoła – wesele w Kąśnej Dolnej. Za każdym razem, kiedy trafiam do Centrum Paderewskiego wiem, że zadzieje się magia. Absolutnie klimatyczne, ciemne drewno otula wnętrze sali, genialna akustyka sprawia, że oczy każdego miłośnika muzyki błyszczą a niezwykle urokliwe otoczenie jest fantastycznym tłem do zdjęć i filmu. To idealne miejsca dla miłośników klimatów rustykalnych i boho – ale z twistem, nieoczywistych. Samo wnętrze, ujmujące i wytworne w swej prostocie, pozwala na totalną różnorodność dekoracji – ta stodoła ma milion twarzy, a doświadczony fotograf, potrafiący bawić się światłem, będzie w tym miejscu czuł się jak w raju.

SALA KONCERTOWA – CENTRUM PADEREWSKIEGO

Wyobraźcie sobie zaaranżowaną na salę koncertową stodołę z pierwszej połowy XX wieku, z charakterystycznym drewnianym sklepieniem i niepowtarzalnym klimatem, dzięki któremu miejsce to zyskało uznanie najznakomitszych artystów.  Doskonała kuchnia, świetna obsługa oraz szereg udogodnień a także przestrzeń i możliwości fotograficzne, jakie oferuje okolica sprawiają, że jest to jedno z najlepszych ( i najbardziej fotogenicznych!) w mojej opinii miejsc na wesele w okolicy Gorlic i Nowego Sącza.

CENTRUM PADEREWSKIEGO  – WESELE W STODOLE

Zapraszam Was do obejrzenia relacji ze ślubu i wesela Justynki i Miłosza w Sali Koncertowej Stodoła w Kąśnej Dolnej. Przenieście się zatem razem z nami do późnej, szeleszczącej liśćmi, małopolskiej jesieni – czy Wam też październik w sercu gra na kolorowo? Po szybkich przygotowaniach w domu Justynki, przyjeździe Miłosza i pięknej ceremonii ślubu w Ich rodzinnym kościele, udaliśmy się wszyscy do Centrum Paderewskiego, gdzie czekała na nas – piękna jak zawsze i piękna jak nigdy – Sala Koncertowa Stodoła, udekorowana w jesiennym klimacie przez przyjaciół Pary. I chociaż zaczęło padać i ściemniło się na tyle szybko, że nie zdążyliśmy dotrzeć na sesję nad należący do kompleksu staw, to jednak udało nam się zrobić szybką sesję przy samym budynku Stodoły.

WESELE W STODOLE – KĄŚNA DOLNA

Po szybkiej sesji przenieśliśmy się do środka, gdzie Justyna z Miłoszem zatańczyli cudny pierwszy taniec, którym otworzyli imprezę. A była to impreza taka, że o panie! Rozkręcali ją niezastąpieni Panowie z DJ Event Show – polecamy ich gorąco – a podkręcali Pogwizdani, uzupełniając DJskie przeboje folkowymi utworami w absolutnie genialnej aranżacji. Mam nadzieję, że moje zdjęcia oddają niezwykły klimat tego dnia, miłego oglądania!