SESJA ŚLUBNA NA SANTORINI

Sesja ślubna na Santorini to coś, o czym marzy wiele zakochanych par, zarówno tych już po ślubie jak i tych, którzy dopiero planują swój dzień. I wcale się im nie dziwimy – charakterystyczne białe domki, błękitne kopułki i okiennice oraz wspaniałe widoki na Morze Egejskie i kalderę sprawiają, że zdjęcia ślubne na Santorini nabierają niezwykle romantycznie eleganckiego i lekkiego charakteru. Jeśli marzy Wam się taka fotograficzno-filmowa przygoda z nami – zapraszamy Was na sesje na Santorini między 16 a 23 czerwca 2021! 

MIEJSCA NA SESJĘ ŚLUBNĄ NA SANTORINI

Santorini to prawdziwa grecka perełka, lubimy o niej myśleć jak o Grecji w mini-pigułce. Znajdziecie tu urocze, różnorodne plaże, urocze miasteczka, sielskie winnice, piękną architekturę, niewiarygodne widoki o każdej porze dnia i nocy. Słynna Oia, Fira, Red Beach, Akrotiri i Pyrgos zachwycają urokliwymi zakątkami i sprawiają, że ta niewielka wysepka to absolutnie niepowtarzalne tło dla sesji zdjęciowej.

FOTOGRAF NA SANTORINI – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI ZDJĘCIOWEJ?

Nie, nie polecimy Wam na sesję zachwalanego w przewodnikach zachodu słońca w Oia – niewątpliwie jest piękny, ale w życiu nie widzieliśmy większego morza ludzi niż wieczorem na tych wąskich, cudownych schodkach i tarasikach. Dla miłośników zachodów słońca mamy własną polecajkę, a na zdjęcia w Oia zaprosimy Was wtedy, kiedy wszyscy inni będą jeszcze spać 🙂 Leniwie budzące się ze snu miasteczko ma absolutnie niepowtarzalny klimat: o tej porze miniemy najwyżej lokalnego kota lub psa a wszystkie malownicze zakątki będą tylko i wyłącznie Wasze. Uwierzcie, monopol na te widoki wynagrodzi Wam to poranne wstawanie! Poza suknią ślubną, garniturem ślubnym i ewentualnymi strojami na zmianę, w wyposażeniu Waszego plecaka musi znaleźć się woda i SPF – słońce o poranku pojawia się nieoczekiwanie – i z nieoczekiwaną mocą 🙂

SESJA NA SANTORINI – CZY WARTO?

Sesja na Santorini, zarówno ślubna, jak i narzeczeńska czy portretowa, to przygoda i celebracja, to zatrzymany w kadrach wyjątkowy czas, spędzony z wyjątkową osobą w wyjątkowym miejscu. Niezwykła pamiątka w postaci zdjęć i filmu sprawi, że Santorini już zawsze będzie WASZE i jest w tym prawdziwe piękno i prawdziwa wartość.

JAK SIĘ DOSTAĆ NA SANTORINI, NOCLEGI, SAMOCHÓD – INFORMACJE PARAKTYCZNE

To wcale nie jest trudne! Lotów jest mnóstwo (zarówno bezpośrednich jak i tych z przesiadką w Atenach), miejsc noclegowych także – standardowo, gorąco polecamy booking.com. Jeśli zależy Wam na bezpośredniej bliskości plaży – zainteresuje Was Perissa i Kamari, a jeśli celujecie raczej w epickie widoki na kalderę – zachodnia część wyspy jest Wasza. Tak czy inaczej – koniecznie wynajmijcie samochód! Santorini jest tak maleńkie ale tak niesamowicie różnorodne, że aż żal nie zobaczyć tego wszystkiego 🙂 I wiecie co? Strasznie Wam zazdrościmy tego zachwytu, który będziecie przeżywać widząc to po raz pierwszy 🙂 

SESJA ŚLUBNA NA SANTORINI

Ślub na Santorini, z którego pochodzą zdjęcia, które obejrzeliście, zorganizowało biuro 5 Events. Zdjęcia z innego ślubu na Santorini, który miałam przyjemność fotografować, możecie obejrzeć tutaj.

A jeśli podobała się Wam ta sesja, gorąco zapraszamy do obejrzenia sesji ślubnej na Teneryfie, sesji ślubnej na Zakynthos oraz sesji ślubnej na Zanzibarze.