SESJA ŚLUBNA NA TENERYFIE

Sesja ślubna na teneryfie to dla nas za każdym razem niesamowite fotograficzne przeżycie. Mnogość i różnorodność krajobrazów, fenomenalne światło, fascynujące bogactwo natury – wszystko to sprawia, że zagraniczna sesja ślubna na Teneryfie może mieć wiele twarzy a zdjęcia wykonane w tym samym miejscu na przestrzeni dwóch tygodni mogą mieć zupełnie różny charakter.

Sesja ślubna na Teneryfie to coś dla tych z Was, którzy kochają podróże i piękno natury. Tacy właśnie są Asia i Michał – gorąco zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć i filmu, które powstały podczas ich sesji ślubnej na Teneryfie.

TENERYFA – WYSPA KONTRASTÓW

Teneryfę znamy na wylot i kochamy jak żadną inną spośród wszystkich Wysp Kanaryjskich. To królowa różnorodności: znajdziecie tam bujne lasy, epickie górskie scenerie, dzikie, ciemne wulkaniczne plaże, groźne i monumentalne klify, rajskie plaże, palmowe zagajniki, księżycowy krajobraz wulkanu Teide. Ze względu na stosunkowo niewielkie odległości, sesja ślubna na Teneryfie może trwać dwie godziny a może trwać i dwanaście, w zależności od tego, jaki scenariusz wybierzecie.

GDZIE ZROBIĆ SESJĘ ŚLUBNĄ NA TENERYFIE?

Tak na dobrą sprawę, sesję ślubną na Teneryfie możecie zrealizować w każdej jej części. Fotograf zaproponuje kilka miejsc, w zależności od Waszych preferencji estetycznych i upodobań krajobrazowych. Ogromne znaczenie przy uzyskaniu finalnego efektu będzie miała specyficzna praca światła oraz… pływy! Plaża, góry, klify, wulkan? Tropikalny ogród, palmowy zagajnik z Oceanem Atlantyckim w tle? Klimatyczne kanaryjskie miasteczko? Tak, na Teneryfie możecie mieć to wszystko.

SESJA ŚLUBNA NA TENERYFIE – ASIA & MICHAŁ

Asia i Michał kochają podróże, dlatego też od samego początku snuliśmy plany na temat sesji ślubnej zagranicą. Kiedy wiosną na podróżniczym horyzoncie zaczęła nam majaczyć Teneryfa, wiedzieliśmy, że będą z tego dobre rzeczy.
Ten dzień zaczął się bardzo wcześnie na przepięknej dzikiej, górskiej plaży, w totalnym deszczu, który na szczęście minął tak szybko jak się pojawił. A skończył się w zupełnie innym, równie epickim miejscu, po drugiej stronie wyspy. Nie pytajcie jak długo trwała ta sesja ślubna na Teneryfie – nie liczyliśmy godzin, po prostu cudownie spędziliśmy czas!

JAK ZORGANIZOWAĆ PODRÓŻ NA TENERYFĘ?

Po pierwsze – zapomnijcie o all in! Ta wyspa ma do zaoferowania o wiele, wiele więcej niż tylko plaże i leżaki!
Na stronie Skyscanner znajdziecie mnóstwo wygodnych lotów na Teneryfę, noclegi zarezerwujecie przez Booking.com. Wynajmiecie samochód (polecamy Cicar) i cała wyspa jest Wasza! Do dzieła!

JEŚLI SPODOBAŁA SIĘ WAM TA SESJA ŚLUBNA NA TENERYFIE….