Sesja ślubna w Pałacu Goetz jest dla mnie zawsze wspaniałym wydarzeniem. Niezwykłe, zatopione w półmroku wnętrza kuszą tajemniczością. Monumentalne ściany wykończone w ciepłych zieleniach otulają sylwetki, sprawiają, że czas się zatrzymuje w kryształowych żyrandolach i postarzanych lustrach. To jedno z tych miejsc, z których nie chce się wychodzić. Sesja ślubna w Pałacu Goetz będzie niezwykłą, ponadczasową pamiątką o niezwykłym charakterze, pełną wspaniałej elegancji i czaru.

SZCZYPTA HISTORII

Każdy zakątek pałacu szepcze jego historię. Pałac Goetzów Okocimskich wybudowany został nieopodal browaru Okocim w latach 1898–1900 przez Jana Albina Goetza, szerzej znanego jako Jan Goetz Okocimski i jego małżonkę Zofię Jadwigę z hr. Sumińskich. Architektoniczna całość wzniesiona w charakterze neobarokowym/neorokokowym, otulona jest niewielkim parkiem krajobrazowym i dość rozległym obszarem leśnym, co zapewnia obiektowi intymność i spokój, którym to miejsce wprost emanuje.

PAŁAC GOETZ – NIEZWYKŁE MIEJSCE NA ŚLUB, WESELE I SESJĘ ŚLUBNĄ

Pałac Goetz jest rezydencją o wyjątkowym charakterze. Pełną dostojeństwa i arystokratycznego szyku, a jednocześnie niezwykle ciepłą, wręcz przytulną w odbiorze. Dodatkowo, kompleks położony jest na terenie niezwykle uroczego ogrodu, dzięki któremu Pałac może gościć pełne swobody letnie garden party lub śluby cywilne czy humanistyczne w pięknej scenerii. Niezwykłym atutem miejsca jest również pałacowa kaplica, która pozwala zorganizować śluby kościelne na terenie obiektu – czy może być wygodniej? Dodajcie do tego wspaniałą kuchnię no i przede wszystkim, intrygujące, inspirujące wnętrze skąpane w ciepłym półmroku – oto przed Wami jedna z najpiękniejszych sal weselnych Małopolski.

PAŁAC GOETZ – SESJA ŚLUBNA – DLACZEGO WARTO?

Pałac Goetz jest miejscem, który polecam Wam na sesje ślubne o każdej porze roku. Ponadczasowe, wytworne wnętrze jest przepiękną, bezbłędną scenerią do wyjątkowych zdjęć a układ pomieszczeń i niezwykłe światło, jakie tam na Was czeka, zapewniają kreatywnemu fotografowi wspaniały plac fotograficznych gier i zabaw. Sesja ślubna w Pałacu Goetz to przeżycie a zdjęcia, pełne spokoju, wytwornej elegancji i ciepła, będą dla Was niezwykłą pamiątka.

PAŁAC GOETZ – SESJA ŚLUBNA – DLA KOGO?

Sesja ślubna w Pałacu Goetz to idealne rozwiązanie dla wszelkich miłośników glamour, retro i klasyki. Zatopione w półmroku wnętrze, ciemnozielone ściany, mięsiste kotary, ciężkie kryształowe żyrandole, postarzane lustra i wszechobecne drewno – to wszystko doskonale komponować się będzie z utrzymanymi w tej stylistyce strojami i dodatkami. Miłośnicy stylu rustykalnego również z łatwością się tutaj odnajdą, zwłaszcza, że dopełnieniem zdjęć we wnętrzach mogą być lekkie kadry z pałacowego ogrodu, latem pięknie skąpanego w promieniach zachodzącego słońca.

JUSTYNKA I MIŁOSZ – SESJA ŚLUBNA W PAŁACU GOETZ

Przed Wami sesja ślubna Justynki i Miłosza, którą zdecydowali się zrealizować właśnie w Pałacu Goetz. Podczas rozmów ustalających przed sesją zaproponowałam, żeby ewentualne kwiaty/bukiet zastąpić jednym dużym strusim piórem – zobaczcie jak obłędny efekt dał ten zabieg! W połączeniu z lekką suknią ślubną i falami hollywood oraz garniturem w stylu retro elegance całość prezentuje się oszałamiająco, jak ze starego, rasowego hollywoodzkiego filmu. Zapraszam Was gorąco do podróży w czasie!

Picnook - online blogging tool

Jeśli spodobały się Wam zdjęcia z tej sesji ślubnej w Pałacu Goetz, zapraszamy również do obejrzenia:
Wesela na Kopcu Kościuszki
Wesela w Hotelu Vinnica w Sygneczowie
Wesela w Willi Poprad
Wesela w Brzoskwini Ogród
Wesela w Villa Park Julianna
Wesela w Sali Koncertowej Stodoła w Kąśnej Dolnej

Serdeczne podziękowania jak zawsze dla Michała z weddingwolf.pl  za piękne jak zawsze filmowe nagrania towarzyszące oraz za ujęcia z drona! Ha! Jestem bardzo ciekawa czy zgadniecie które to!
Justynkę do sesji czesała bezbłędna Ewelina Gruca – polecam gorąco!

PYTANIA DO FOTOGRAFA

Jeśli zastanawiacie się jakie pytania moglibyście zadać swojemu przyszłemu fotografowi ślubnemu – zapraszam tutaj!
Starałam się umieścić w tym artykule odpowiedzi na te zagadnienia, które frapują Was najczęściej – mam nadzieję, że znajdziecie tam sporo przydatnych informacji 🙂