Wesele na Kopcu Kościuszki – oto historia dwóch pięknych, radosnych, rajskich ptaków, Agi i Marcina, którzy postanowili pobrać się w urokliwych, pełnych historii murach Kopca Kościuszki, w sercu Krakowa. Do jej obejrzenia zapraszamy Was zwłaszcza jeśli tak jak my, kochacie kolory, żywioł i dobrą energię. Zabieramy Was na pełne radości i oczekiwania przygotowania, wzruszający ślub humanistyczny w ogrodzie Kopca oraz absolutnie odjechaną wiksę do rana. Good vibes only!

WESELE NA KOPCU KOŚCIUSZKI – NIEZWYKŁE MIEJSCE NA ŚLUB I WESELE

Już po pierwszej rozmowie z Agą i Marcinem wiedzieliśmy, że ich wesele będzie pełne kolorów i kształtów, co – w połączeniu z nowoczesną, geometryczną bryłą restauracji Wesele na Kopcu i jej przeszklonego dachu – stworzy niebanalną, eklektyczną całość.  Czuliśmy, że to będzie coś totalnie bliskim nam stylu, jednak kiedy zobaczyliśmy na żywo to, co stworzyło BeDeko – oniemieliśmy. Niezwykłe dekoracje w pastelowych fioletach i różach, trawy pampasowe, morze świec, lamp i lampeczek, a to wszystko w otoczeniu zabytkowej czerwonej cegły Kopca Kościuszki – widok był oszałamiający. Dodatkowo, dzięki temu, że trafił nam się pochmurny i deszczowy dzień, kolory wnętrza były nasycone na maksa, to była najprawdziwsza uczta dla oczu!

ŚLUB HUMANISTYCZNY I WESELE NA KOPCU

Po totalnie radosnych, pełnych śmiechu i proseczko przygotowaniach w domu przenieśliśmy się na miejsce ceremonii. Ze ściśniętym gardłem sprawdzaliśmy jednocześnie wszystkie możliwe prognozy pogody, które jednogłośnie zapowiadały deszcz. Jednak Oni nie byliby sobą gdyby nie zaryzykowali – ceremonia humanistyczna odbyła się w malowniczej przestrzeni ogrodu a poprowadził ją Piotr z Whataday – wyobraźcie sobie, że do samego jej końca nie spadła ani kropla deszczu! Zaraz po niej natomiast nadeszła gigantyczna ulewa więc na dalszą część uroczystości przenieśliśmy się już do wnętrza restauracji Wesele na Kopcu.

WESELE NA KOPCU KOŚCIUSZKI – NIEZWYKŁA, KLIMATYCZNA RESTAURACJA W SERCU KRAKOWA

Co działo się później? Drodzy Państwo, potem była wiksa nie z tej ziemi rozkręcana przez chłopaków z Joy Brothers! W międzyczasie przestało padać więc udało nam się nawet zrobić ultraszybką minisesję w dniu ślubu. A po zmroku, kiedy parkiet płonął tysiącem barw, wymknęliśmy się na kolejne dziesięć minut na nocną mini sesję, której jestem absolutną fanką, i na zimne ognie, które zawsze stanowią miły, urozmaicający akcent na weselu.

WESELE NA KOPCU KOŚCIUSZKI – DREAM TEAM

Bardzo gorąco dziękujemy całemu wspaniałemu teamowi, który współtworzył ten niezwykły dzień – życzymy sobie jak najwięcej takich!

Weddingwolf – najpiękniejsze, nowoczesne filmy ślubne, klipy, teledyski. Jeśli szukacie filmowca z niebanalnym spojrzeniem i artystyczną duszą – to jest Wasz człowiek!
Wesele na kopcu – polecamy to miejsce bardzo! Unikalna atmosfera, przepyszna kuchnia, rewelacyjne położenie i piękny ogród
Whataday Events – gorąco polecamy Olę i Piotrka do koordynacji Waszego wesela a także jako prowadzących – w sposób niezwykle poruszający i spersonalizowany – ceremonie ślubu humanistycznego.
BeDeko – wystarczy, że wejdę na salę weselną i po prostu wiem, że Ania tu była! Niezwykłe, olśniewające, pobudzające wyobraźnię dekoracje i kompozycje kwiatowe, polecamy z całego serca!
Krzyszkowska Mejkap – krakowska królowa mejkapu, w niezwykle wirtuozerski sposób potrafiąca podkreślić naturalne piękno.
Juli Hair Love – autorka przepięknych uczesań, upięć, fryzur ślubnych
Na ciacho – nic co słodkie i piękne nie jest im obce! Najcudniejsze i najsmaczniejsze słodkie smakołyki w Krakowie!
Ciastkico – przepiękne i przesmaczne, kreatywne torty
Joy Brothers – radośni panowie od dobrej muzyki

Jednak przede wszystkim dziękujemy najserdeczniej Adze i Marcinowi za zaufanie – to był zaszczyt i szlona przyjemność spędzić z Wami ten dzień!

Jeśli spodobają się Wam zdjęcia z wesela na Kopcu Kościuszki, zapraszamy też do obejrzenia zdjęć z wesela w Brzoskwinia Ogród, wesela w Willi Poprad, wesela w stodole w Kąśnej Dolnej oraz wesela w Crystal Palace w Krakowie

 

Picnook - online blogging tool