Wesele w plenerze pod namiotem to koncept, który coraz bardziej kochają nasze Pary. Cieszy nas to ogromnie, bo plenerowe przyjęcia weselne – w ogrodzie, nad jeziorem, na plaży – mają w sobie to coś zupełnie niezwykłego, co wszystkich zaraża swobodą, luzem i dobrą energią. Pozwalają Wam przeżyć ten dzień po swojemu, w trybie slow, ciesząc się bliskimi i absolutnie bajecznym otoczeniu. Takie przyjęcia pamięta się długo i długo wspomina!

 

BRZOSKWINIA OGRÓD – NAJCIEKAWSZE MIEJSCA NA WESELE W MAŁOPOLSCE

Zapraszam Was gorąco do obejrzenia zdjęć z plenerowego wesela Zuzi i Wojtka, wesela, które odbyło się w jednym z najpiękniejszych ogrodów ślubnych w Małopolsce: Brzoskwinia Ogród.
Brzoskwinia Ogród to przepięknie położony obiekt, królestwo zieleni z imponującą kolekcją roślin, miejsce zatopione w przyrodzie. W sercu tego rozległego terenu znajdziecie piękny i przestronny namiot, w którym zorganizujecie przyjęcie na 120 osób. Malownicza strefa czilautu, mnogość ścieżek i ścieżynek sprzyjają kameralnym rozmowom i luzowi. To trochę taki tajemniczy ogród o różnych twarzach, które zmieniają się w zależności od pór roku. Wiosną królują tu kwitnące magnolie, potem panowanie przejmuje wspaniały wąwóz rododendronów. W lecie jest tutaj najzieleniej w świecie, jesień wita ochrą i odcieniami czerwieni. 

ŚLUB CYWILNY W BRZOSKWINIA OGRÓD

Jeśli marzy Wam się ślub cywilny w plenerze – Brzoskwinia Ogród to zdecydowanie miejsce dla Was! Piękna lekka pergola, położona niedaleko namiotu, stanie się wspaniałym tłem ceremonii ślubnej, które będziecie mogli zaaranżować na tysiąc sposobów. Wyobraźcie sobie w tym otoczeniu lekkie kompozycje kwiatowe, sznury lampek, świece. A może w duszach gra Wam dżungla i na stołach pojawią się liście monstery lub paprotki w doniczkach? W tym miejscu wszystko jest możliwe!

ŚLUB HUMANISTYCZNY W BRZOSKWINIA OGRÓD

Ślub humanistyczny to forma ceremonii coraz częściej wybierana przez pary, które mamy szczęście fotografować i filmować. Tego typu ceremonie prowadzone są przez celebranta/celebrantkę. Może nim być ktoś Wam bliski: Wasza przyjaciółka, tata, kuzyn, brat… Może to być także profesjonalista, osoba, która poprowadzi ceremonię w piękny i wzruszający sposób – wybór należy do Was. Ślub humanistyczny opiera się na przysięgach, które sami przygotowujecie. Na Waszych słowach, na Waszych myślach, na tym, co Wam w duszy i sercu gra – nie ma tutaj zasad i regułek.
Taka forma ślubowania sobie miłości jest wyjątkowo piękna, bo nikt nie dyktuje Wam tego, co powiecie – przez te parę minut macie serce na ustach.

PRZYJĘCIE WESELNE W BRZOSKWINIA OGRÓD – WESELE W OGRODZIE

Przyjęcia weselne w Brzoskwini Ogród są radosne, ciepłe, lekkie, pełne słońca i najbardziej pozytywnych emocji, bliskość natury sprawi, że Wasi goście poczują się wyjątkowo swobodnie a drewniany parkiet będzie pełny do rana!
I tak, wiem, pogoda w tym kraju lubi płatać figle, ale przyjęcie ślubne w ogrodzie ma w sobie tak niesłychany urok, że jestem przekonana, że gra jest warta świeczki!

ZUZIA I WOJTEK – WESELE PLENEROWE POD NAMIOTEM – REPORTAŻ Z DNIA ŚLUBU

Zapraszam Was do obejrzenia reportażu z wesela plenerowego Zuzi i Wojtka – ten dzień jest jednym z moich ulubionych ever i uwielbiam go wspominać. Poczujcie słoneczną, ciepłą lipcową sobotę, poranek w Ich domu przy akompaniamencie muzyki, którą sama bym włączyła, w towarzystwie kotów, które naprawdę chodzą własnymi ścieżkami. Poczujcie wzruszenie na ceremonii ślubnej, poczujcie przyjęcie pod namiotem w ciepłe letnie popołudnie w otoczeniu niezwykłego Brzoskwinia Ogród. Poczujcie gwar rozmów, dźwięczący śmiech, poczujcie fantastyczną imprezę i pełny parkiet do rana. Tak było!

Zuzia, Wojtek – dziękuję!

A jeśli spodobały się Wam te zdjęcia – obejrzyjcie sesję narzeczeńską w Brzoskwini Ogród oraz rustykaną sesję ślubną, na której Zuzia i Wojtek tańczą ich ukochane tango!

Privacy Preference Center