Willa Poprad to jedna z najbardziej urokliwych sal bankietowych południowej Polski. Absolutnie wyjątkowa i charakterystyczna estetyka samego budynku współgra z niezwykłym położeniem – w sercu Rytra, w otoczeniu gór, z widokiem na malowniczy Poprad. Urok Willi Poprad sprawia, że za każdym razem wracamy tam z ogromną przyjemnością.

WESELE W WILLI POPRAD

Willa Poprad robi niezwykłe wrażenie. Cała w zdobionym drewnie, z monumentalnymi żyrandolami i przepiękną sceną, która stanowić będzie wspaniałe tło dla oprawy muzycznej – zarówno zespołu jak i DJa. Fani wesel w stylu rustykalnym, boho ale i eleganckiego glamour będą zachwyceni – możliwość aranżacji w Willi Poprad wydaje się być niewyczerpana.

FOTOGRAF W WILLI POPRAD

Willa Poprad to fantastyczne miejsce dla doświadczonego fotografa – praca ze światłem jest w tym miejscu przyjemnością i pozwala nadać zdjęciom niepowtarzalny klimat. Otoczenie Willi Poprad aż prosi się o mini sesję plenerową zarówno za dnia jak i w nocy, a jej taras jest idealnym miejscem na ślub cywilny czy ślub humanistyczny.

DANIELA & DANIEL – PIĘKNE WESELE W WILLI POPRAD

Poznajcie zatem Danielę i Daniela, którzy zaprosili nas w roli fotografa i filmowca na swój ślub i wesele w Willi Poprad. Wyobraźcie sobie początek maja w górach, rodzącą się do życia zieleń i niezwykle kapryśną, deszczową aurę, która jednak nie przeszkodziła nam w wymknięciu się w przerwie między deszczem a deszczem na mini sesję na ukwieconej huśtawce zainstalowanej na tarasie. A kiedy już zrobiło się ciemno i przestało padać – uciekliśmy z roztańczonego parkietu na nocną sesję, która trwała kwadrans, ale mogłaby trwać nawet i godzinę – możliwości tego miejsca są niewyczerpane, to prawdziwy plac zabaw dla fotografów 🙂

WILLA POPRAD – DREAM TEAM

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy współpracowali z nami w tym dniu!
Willa Poprad
Weddingwolf  – najpiękniejsze filmy ślubne
Mili Mua – makijaże Emilki to zawsze dzieła sztuki, polecamy najgoręcej!
Ewelina Gruca – epickie uczesania
Beautiful Day Wedding i Ratujemy Wesele – specjalistki od zadań specjalnych w dziedzinie dekoracji, wyczarują dla Was prawdziwą bajkę!
Anna Sposa – suknia Danieli była ZJAWISKOWA!

A jeśli spodoba Wam się ten reportaż ślubny z Willi Poprad – zapraszamy też do obejrzenia ślubu humanistycznego i wesela w Brzoskwini Ogród  oraz wesela w stodole w Sali Koncertowej w Kąśnej Dolnej.

Picnook - online blogging tool