SESJA ŚLUBNA W TATRACH NAD MORSKIM OKIEM

Sesja ślubna w Tatrach nad Morskim Okiem to marzenie wielu zakochanych. Miejsce jest absolutnie przepiękne o każdej porze roku, co sprawia, że sesja ślubna nad Morskim Okiem to jeden z najcudowniejszych pomysłów na zdjęcia ślubne. Zapraszam Was do obejrzenia sesji ślubnej w Tatrach – wymarzonej sesji Ani i Łukasza.  

Sesje ślubne w Tatrach nie należą do najłatwiejszych, zarówno na etapie logistyki i przygotowań jak i na etapie realizacji. Jednak – przy sprzyjających wiatrach – niezwykłe widoki Morskiego Oka wynagrodzą Wam trud i zmęczenie!
Po pierwsze: nie zrażajcie się! Może być tak, że sesję ślubną w Tatrach będziecie przekładać kilka razy zanim uda się Wam trafić odpowiednią pogodę. Ale warto zaczekać, naprawdę! Szczyty Tatr przeglądające się w niewzruszonej tafli Morskiego Oka to coś, co na długo pozostanie w Waszej pamięci.

SESJA ŚLUBNA W TATRACH – INFORMACJE PRAKTYCZNE

Pamiętajcie o pozwoleniu na fotografowanie na terenie TPNu – uzyskacie je tutaj.
I nie zapomnijcie, że dobry ubiór to podstawa. Zarówno szlak z Palenicy jak i teren przy Morskim Oku nie są wymagające terenowo, ale to Tatry, pogoda może zmienić się w sekundę. Nie lekceważcie tego scenariusza.

KIEDY NAJLEPIEJ ZREALIZOWAĆ SESJĘ ŚLUBNĄ NAD MORSKIM OKIEM?

Nie ma na to pytanie jednaj poprawnej odpowiedzi! Sesja ślubna nad Morskim Okiem będzie miała niezwykły urok o każdej porze roku. Najłatwiej będzie zrealizować Wam ją późnym latem i jesienią, kiedy pogoda w Tatrach staje się nieco stabilniejsza ale dni są jednak wciąż jeszcze długie. Ale jeśli kręci Was zima – idźcie w to! Zobaczcie zimową sesję ślubną nad Morskim Okiem  – przecież ta sceneria wygląda totalnie bajkowo! Na stronie Michała znajdziecie także klip filmowy z tej zimowej sesji – zapraszamy do oglądania!

SESJA ŚLUBNA W GÓRACH – DLA KOGO?

Sesja ślubna w górach to cudowna przygoda dla każdego miłośnika gór i górskich pejzaży. Tatrzańskie ścieżki mają niezwykły urok a zdjęcia z nich będą dla Was wspaniałą pamiątką.

Jeśli spodobała Wam się sesja ślubna nad Morskim Okiem, być może spodoba się Wam także inna sesja ślubna w Tatrach , sesja narzeczeńska na Teneryfie lub wesele plenerowe pod namiotem w Brzoskwinia Ogród – zapraszamy!