DSC 7536 uai

OLA

fotografuje

Z wykształcenia filolog romański ze specjalizacją w średniowiecznej literaturze francuskiej, wzrokowiec i estetka, całkowicie zakochana  w kolorach i obrazach. Uwielbia podróżować, biegać – z reguły wtedy do głowy przychodzą jej szalone pomysły – i tańczyć – ma za sobą 5-letni romans z tańcem irlandzkim. Kocha czytać! Największa fanka twórczości Lema i Marqueza, Robin Hobb i Orsona Scotta Carda, ale to jeden z tych egzemplarzy, który przeczyta wszystko.

Jest mi niezmiernie miło, że zawiłe internetowe ścieżki zaprowadziły Was do mojego fotograficznego królestwa. Od pierwszego w życiu naciśnięcia spustu migawki wiedziałam, że w kadrze muszę mieć człowieka. Pokochałam fotografię portretową pierwszą miłością jednak dopiero w fotografii ślubnej odnalazłam wszystko to, co było dla mnie najistotniejsze i najmagiczniejsze: mimikę, gesty, mowę ciała, spojrzenia, dotyk, rozszerzające się źrenice. Każdy reportaż ślubny jest dla mnie studium najulotniejszego z ulotnych życia chwil i nieustannym poszukiwaniem unikalnych, prawdziwych impresji. W moich ślubnych zdjęciach znajdziecie naturalność, ruch, dynamikę i ekspresję, ułamki sekundy, kolory, uśmiech, łzy: nie ingerując w przebieg wydarzeń, pozwalam im zaskakiwać się a dzięki temu wciąż widzę wszystko na nowo, na świeżo, po raz pierwszy.
Zapraszam Was gorąco do obejrzenia moich zdjęć z przygotowań, ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, pełnych reportaży ślubnych oraz sesji plenerowych, realizowanych w całej Polsce i zagranicą.   Kadry, które obejrzycie, są owocem lat nieustającej praktyki, inwestycji w sprzęt najwyższej jakości, całkowitego zaangażowania w każde wyzwolenie migawki oraz zaufania, jakim obdarzyły mnie Pary podobne do Was. Dziękuję Wam za czas poświęcony na zapoznanie się z moimi pracami, w razie jakichkolwiek pytań  – zadzwońcie lub napiszcie, jestem do Waszej dyspozycji

DSC 5195 1 uai

MICHAŁ

filmuje

Z wykształcenia fizyk jądrowy, z zamiłowania majsterkowicz i trochę balkonowy ogrodnik 😉 Kocha rowerowy freeride a wilcza natura często ciągnie go do lasu. Najprawdziwsze dziecko MacGyvera, jest w stanie naprawić wszystko za pomocą patyka. Doskonale pływa, niepodzielnie włada kuchnią. I pewnie niedługo sam tutaj coś napisze, czeka tylko na przypływ weny 😀

Jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia i filmy - napiszcie!

Sprecyzujcie datę i miejsce uroczystości, dorzućcie kilka słów o sobie, podzielcie się swoimi pomysłami, odpowiemy jak najszybciej będziemy mogli :-)

    PODSTAWOWE INFORMACJE

    Interesuje mnie:

    YES YES FOTOGRAFIA
    O NAS