Wesele w Hotelu Vinnica – przed Wami reportaż z pięknego ślubu i wesela Karoliny i Roberta w niezwykłej Sali Szampańskiej w Hotelu Vinnica. Romantycznie i elegancko, rozświetlona morzem światełek i otulona zapachem kwiatów – tak wyglądała tego dnia wspaniała, monumentalna Sala Szampańska, a niezwykły klimat dnia zwieńczyła zapierająca dech pełnia księżyca, którą również udało nam się uwiecznić 🙂 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

HOTEL VINNICA W SYGNECZOWIE- PIĘKNE MIEJSCE NA WESELE W OKOLICY KRAKOWA

Hotel Vinnica to piękny, położony w spokojnej okolicy niecałe 20 kilometrów od Krakowa obiekt, który zachwyca gustownie zaaranżowanymi wnętrzami, urokliwą okolicą i świetną kuchnią. Znajdziecie tutaj 2 niezależne od siebie sale: Salę Szampańską – przestronną, elegancką salę, zwieńczoną kopułami i pięknymi żyrandolami oraz Salę Porto, stylizowaną na XIX-wieczną winnicę, utrzymaną w bieli z dodatkiem cegły.

Hotel Vinnica gwarantuje także swoim gościom komfortową bazę noclegową, co stanowi niewątpliwy atut dla Par ogranizujących tam swoje przyjęcia weselne.

WESELE W HOTELU VINNICA W SYGNECZOWIE – SALA SZAMPAŃSKA

Lekkość i przestronność Sali Szampańskiej sprawia, że jest to wnętrze niezwykle pięknie współpracujące z dekoracjami i wystrojami w przeróżnych klimatach. Karolina i Robert postawili na zieleń i biel w eleganckim i ponadczasowym połączeniu ze złotem, a morze łańcuchów ciepłych światełek dorzuciło do całości szczyptę przytulności.

WESELE W HOTELU VINNICA W SYGNECZOWIE – KAROLINA I ROBERT

Poznajcie Karolinę i Roberta, którzy wzięli ślub kościelny w Wieliczce a swoje przyjęcie weselne zorganizowali w Sali Szampańskiej w Hotelu Winnica. Zjawiskowa kreacja Panny Młodej i strój Pana Młodego utrzymany w klimacie klasycznej elegancji doskonale wpisały się w charakter tej wyjątkowej sali weselnej. Kapryśna aura i krótki dzień nieco pomieszały nam sesyjne szyki, ale kto powiedział, że minisesję w dniu ślubu można zrobić tylko za dnia? Po zmroku zaświecił dla nas księżyc a okolica nabrała niezwykłego, tajemniczego uroku. Zapraszam gorąco do obejrzenia reportażu ślubnego z tego pięknego wesela w Hotelu Vinnica w Sygneczowie!

Picnook - online blogging tool

Jeśli spodobały się Wam zdjęcia z tego romantycznego ślubu i wesela w Hotelu Vinnica, zapraszamy także do obejrzenia
Wesela na Kopcu Kościuszki
Wesele w Villa Park Julianna
Wesela w Willi Poprad
Wesela w Brzoskwini Ogród